KİRALAMA SÖZLEŞMESİ

Kullanıcı Sözleşmesi

ŞİRKETİMİZ ANTALYA HAVALİMANI YAKININDA OLUP HAVALİMANI TRANSFER VE RENTECAR HİZMETİ VERMEKTEDİR .VERİGİ KAYDIMIZ ANTALYA KALEKAPI  291 058 8222 VERGİ NUMARASI VE ATSO KAYITLIDIR .   

Denizrentecar  telefon numarası (0 538 888 88 65 ) ve ahmetdeniz_21607@hotmail.com  e-mail adresi ile hizmet vermektedir.

İnternet sitemize üye olan ve alış veriş yapan her müşteri, tarafımızdan düzenlenmiş olan aşağıdaki satış sözleşmemizin tüm maddelerini başka bir ihbara gerek kalmadan alıcı konumunda okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Eger sözleşmede anlama eksikliği var ise lütfen müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz

Deniztransfer.rentecar şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara hacet olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

Hizmet

1. Deniztransfer.rentecar .com satıcı ve alıcı arasında himmet aracı konumunda olup bireysel ve grup müşterilerine hizmeti satın alan ve hizmeti sağlayan taraflar arasında aracıdır.

2. Bu satış sözleşmesi ile hizmeti satın alan alıcı, hizmet sağlayıcısı da satıcı konumunda olup ve sorumluluklar kabul etmiş sayılır.

3. Bu sözleşme tarafımızdan hizmet alan kişi,kişiler ,firmalar taraflarca kabul etmiş sayılır. Buradan doğacak hizmet anlaşmazlıklarında deniztransfer rentecar  hiç bir sorumluluk kabul etmez.

4. Alıcı belirtilen sözleşme konusu hizmetin temel niteliklerini, satış fiyatını ve ödeme şekli ile hizmete ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

5. DENİZTRANSFER RENTECAR  hizmet esnasında mücbir sebepler ve ulaşımı engelleyen hava ve doğal muhalefetleri, meydana gelen gecikmeler, kazalar, yaralanmalar, hastalıklar, hastane giderleri, bu sebepten dolayı oluşabilecek ilave hizmet ve ulaşım giderleri, maddi ve manevi kayıplar konularında sorumluluk kabul etmez.

6. Satıcı mücbir sebeplerden dolayı hizmeti sağlayamaz ise ALICI siparişin genel iptal kurallarına bakılmaksızın iptal edilmesini veya sözleşme konusu hizmetin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi belirtilen şartlara uygun olmak kaydıyla iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde ödemeyi gerçekleştirdiği hesabına defaten ödenir.

7.DENİZTRANSFER RENTECAR  bu hizmeti sağlamak amacıyla hizmeti taşere edebilir. Belirtilen koşullarda başka bir firma veya sözleşmeli olarak hizmet aldığı 3. kişilere, kurum veya kuruluşlara yaptırabilir.

Hizmet alma süreci

1. DENİZTRANSFER RENTECAR  hizmet sağlayıcılarının ulaşım ve transfer hizmetlerinin satışını yapmaktadır.

2. Bu sözleşme ile hizmetin sağlanmasından sonra alıcıya  ait kredi kartının alıcının kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini deniztransfer rentecar ödememesi halinde, hizmetin teslim edilmiş olması kaydıyla alıcı deniztransfer rentecar  hesabına Üç (3) gün içerisinde yeni bir ödeme yapmayı peşinen kabul eder.

3.DENİZTRANSFER.RENTECAR ait  olan transfer voucher’i hizmet alımı esnasında servis sağlayıcısına gösterilmeli ve dönüş transfer için bilgiler kontrol edilmeli, yanlışlıklar var ise düzelttirilmeli, bu sorumluluk tamamen Alıcıya aittir. Dönüş saatinin belirtilmesi ne kadar sürede gidileceği, ve dönüş buluşma saatinin belirtilmesi konularında tüm sorumluluk Alıcının sorumluluğundadır.

4.DENİZTRANSFER RECTECARDAN kiralanan aracın kontrol edilerek alınması  kusur var ise mutlaka araç kira sözleşmesine ekletilmesi aracın bütün malzemelerin tam olmasını sorunuz eger yok ise sözleşmeye eklettiriniz

5.Araç teslim alınırken temiz olması, hasar olması, lastik vs arıza durumunda teslim eden firmaya aittir. Araç bu durumda kiraya verilemez.

6.Araç kiralama sözleşme dışında bir ile veya günlük verilen 200 km dışına çıkıldığı taktirde aracın günlük kira bedeli hariç,  km (kilometre) güncel 1 litre dizel yakıtın yarısı kadar ücret yansır bu yansıma kiralama yapan kişiler veya şirketler tarafından karşılanır .bu madde okunarak gönül rızası ile imzalanmıştır .

7.Kiralanan araç firma yetkilisine bilgi verilmeden bilgi verilen güzergah dışına çıkarsa tek taraflı sözleşme feshi sayılır ve araç bölgenin emniyet mensuplarına haber verilerek durdurulur ve bağlanır DENİZ TRANSFER RENTECAR bu durumdan çıkan mağduriyete hizmet sağlamaz .

8.Kiralama yapılan araç ta kişilerin ALKOLLÜ VEYA EHLİYETSİZ ve araç kullanmaya müsait olamayan durumlarda trafik veya polis veya kolluk kuvvetleri tarafından durdurulur bağlanır ise aracın firmaya teslim tarihi kadar firmaya kira öder ,kaza vs gibi durumlarda yine aynı kira bedeli geçerlidir .

9.ARAÇ kaza vs görünmez  sebeplerden gelişen olanlarda kasko devreye girer .

10.KİRALANAN ARACIN trafik cezası veya yıllık kiralamalarda vergiler kişilere aittir .eger kiralayıcı firma ödeyecek ise sözleşmede belirtilmelidir .

11.AYLIK  KİRALAMA DA Aracın bütün bakımları kiralayan firmaya aittir .

12.Kiralanan aracın kira süresinin uzaması durumunda firmaya 2 gün önce bilgi vermekle yükümlüdür .vermez ise tarihinde aracı teslim etmek zorundadır .

13.Araç kira sözleşmesinde kredi kartı depozito alınır .

14.Kiralana aracın kaza durumunda değer kaybı tamir masrafı kadar araç sahibine kiralayan kişi ödemekle yükümlüdür .

15.Araç kiralama ve teslim sonrası gelen kiralama tarihi içerisinde trafik cezası otopark köprü otoban vs cezalar kiralayana aittir .

16. Kiralama tarihleri  arasında Araçta doğacak bütün sorumluluk kiralayan kişiye veya firmaya aittir .

17.Tüm müşterilerimize bu sözleşmeyi dikkatlice okumalarını tavsiye deriz.

Ödeme esnasında sorumluluk

Deniztransfer Rentecar  kredi kartı ödemelerinde gerekli SSL güvenlik sertifikaları ile maksimum düzeyde güvenli alışverişin yapılması konusunda alt yapı sunar, Buna rağmen kredi kartı ödemelerinde gerçekleşebilecek, kart hırsızlığı, ekstra para çekimleri, virüs ve pop-up yöntemleriyle kredi kartından fazla ödemelerinin alınması gibi kanunsuz yapılan işlemlerde sorumluluk kabul etmemektedir.

İptal - Değişiklikler

Tüm değişiklikler ve iptaller e-mail veya fax yolu ile DENİZTRANSFER RENTECAR  ofisine bildirilmelidir. İlk transfer veya kiralama hizmetinden 48 saat önce belirtilen iptallerde transfer kiralama ücretinin tamamı Alıcıya ödenir. İlk transfer hizmetine 48-24 saat arası kalan sürede belirtilen iptallerde belirtilen hizmet bedelinin %50 si geri ödenir. Transfer ve hizmet süresine 24 saat den az süre kalan iptallerde belirtilen hizmet bedelinden geri iade yapılmaz. Tüm değişiklik ve iptaller için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz.

Tüm değişiklikler e-mail aracılığıyla (ahmetdeniz_21607@hotmail.com) adresine bildirilmeli, değişiklikler belirtilen hizmet tarihinden 24 saat öncesine kadar yapılan değişiklikleri kapsar ve 24 saat öncesine kadar yapılan tarih, saat, buluşma saati, alınış saati, değişikliklerinde ekstra ücret talep edilmez, 24 saat den az süre zarfında yapılan değişikliklerden hizmet sağlayıcısının müsaitliğine ve değişiklik yapılması gereken yapılabilirliğine göre ekstra ücret  talep edilmektedir.

Sorumluluklar

1. DENİZTRANSFER.RENTECAR hizmet sağlayıcısının ürününü sattığı veya kiraladığı  ürün kusurları konusunda kontrolsüz alınır ise sorumluluk kabul etmez ve muhatap değildir.

2.DENİZTRANSFER.RENTECAR  hizmet esnasında kayıp eşya, ekstra ücret ödemeleri, gecikme, kaza, yaralanma, mücbir sebeplerden dolayı uçağı kaçırma, geç alınış saatinde buluşma, ekstra hastane giderleri, konaklama giderleri, ekstra ulaşım giderleri konularında sorumluluk kabul etmez, bu konuda alıcı ve hizmet sağlayıcısı ve tarafların sigortaları sorumludur. Yine aynı şekilde FİRMA  çalışanları, yöneticileri, temsilcileri, bu durumlarda direk sorumlu değillerdir.

3. Alıcı transfer ve hizmet bilgilerini kendileri doldurmakla yükümlü ve tüm bu belirtilen buluşma saati, buluşma yeri, alınış saati (Havalimanlarında iç hat uçuşlar için en az 1 saat – dış hat için en az 2 saat önce bulunmaları şeklinde), transfer ve hizmet süresi, alınış yeri gibi konulardan doğacak gecikmelerde ve anlaşmazlıklarda Alıcı sorumlu olup bu durumlar için ekstra ücret, maddi ve manevi kayıp talep edemez, tüm bu bilgiler Alıcı tarafından doldurulup ve takibi hizmeti alan alıcı tarafından yapılır.

4. Hizmet sağlayıcıları buluşma saatinde ve yerinde bulunmayı önem gösterir ama bu asla garanti edilmez, bundan doğacak ekstra giderler, ödemeler, ekstra hizmet ve ulaşım giderleri kabul edilmez

5. Belirtilen hizmet için karşılamalarda havalimanında bekleme süresi iç hatlarda maksimum 45 Dak. Dış hatlarda maksimum 60 dakika olarak sınırlandırılmıştır. dönüş veya otelden-adresten alınış için belirtilen tarih ve saat den en fazla 15 dakika bekleme süresi vardır, bu andan itibaren alıcı hiç bir hak iddia edemez, para iadesi yapılmaz..

6.Transfer bilgilerinin doldurulması alıcı sorumluluğunda olup, bu belirtilen bilgiler nedeni ile geç kalma, ilave hizmeti alamama, havayolu uçuşunu kaçırma, konularda sorumluluk alıcıya aittir.

7. Transfer ve hizmet bilgilerinin doldurulması alıcı tarafından olup, bu nedenden dolayı otel ve adresi bulunamaması yada geç kalınması hizmet sağlayıcısının sorumluluğunda da değildir.Bu nedenden dolayı oluşabilecek ekstra ulaşım, hizmet giderleri de Alıcı sorumluğundadır.

8.Hizmet sağlayıcısı belirtilen araç kategorisinde hizmet sağlar, ama asla bu garanti edilmez, bu neden dolayı hizmet sağlayıcısı araç tipi ve kategori değiştirme hakkını saklı tutar.

9.Hizmet buluşma noktasına havayolu ile gelen müşteriler için; havayolunun gecikmelerinin takibi hizmet sağlayıcısı sorumluluğundadır, ama bu 3 saat olarak sınırlıdır. 3 saat den fazla gecikmelerde DENİZTRANSFER.RENTECAR ile iletişim kurulmalıdır. 3 saat den fazla beklemeler için ekstra ücret talep edilebilir. Alıcı tarafından kabul edilmediği durumda hizmet sağlanmaz.

10. Dönüş ve buluşma(Otel-adres-ev) saatinde ve yerinde Alıcı ile buluşma ve bekleme süresi 15 dakika ile sınırlıdır, bu süre zarfında gelmeyen alıcı hizmet hakkını kaybeder ve geri iade yapılmaz, bu durumlarda müşteri hizmetlerinin sizi ulaşamaması (cep telefonu) gibi nedeler den dolayı sorumlu Alıcı dır.

Belirtilen hizmetler için kullanılacak tüm araçlar yasal sorumlulukları ve yetkileri yerine getirilmiş araçlar ile servis sağlanması hizmet sağlayıcısının sorumluluğundadır.

Sözleşmede ve web sitesindeki içerik değişikliği 

DENİZTRANSFER.RENTECAR belirtilen bu sözleşmedeki tüm maddeleri ile sitedeki fiyat ve bilgileri değişikliklerini yapmaya, kendinde saklı tutar ve istediği zaman bu değişiklikleri yapabilir, kullanıcılar bu değişiklikleri ekstra bildirim  yapılmadan kabul etmiş sayılır.

DENİZTRANSFER RENTECAR , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata , ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Hızlı iletişim
  1. 0538 888 88 65
  2. 0538 888 88 65

Whatsapp Destek

Deniz Rent A Car

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?